Panoraminė 360° fotografija dronu: kas tai ir kuo tai naudinga verslui?

Vis dažniau ir dažniau internete galime pamatyti panoramines 360° fotografijas. Panoraminė 360° nuotrauka – tarsi virtuali, interaktyvi ekskursija. Parodykite savo klientams ir verslo partneriams, kaip atrodo Jūsų gamybinės patalpos, biuras, restoranas, pokylių salės 360° kampu, padėkite paprasčiau jus rasti, atvaizduodami savo vietovę šiuo formatu!

Panoraminė 360° fotografija – tai įtraukiantis, erdvinis nuotraukos formatas, kuris leidžia vartotojui valdyti matomą vaizdą. Tokioje nuotraukoje galima naviguoti įvairiomis kryptimis, naudojantis kompiuterio pelyte, klaviatūra ar išmaniojo telefono ekranu. Žiūrėdamas į panoraminę nuotrauką, vartotojas jaučiasi taip, tarsi pats dalyvautų jos užfiksavimo procese. Panoraminė 360° nuotrauka fiksuojama dronu.

Ši fotografijos rūšis ypač populiari bei neabejotinai naudinga architektūros bei nekilnojamojo turto srityse. Tačiau panoraminės 360° nuotraukos gali būti naudojamos įvairiose srityse: reprezentuojant turizmo paslaugas, kavinių ir restoranų reklamoje, mažmeninėje ir didmeninėje prekyboje, gamyboje, žemės ūkyje, maisto gamybos pramonėje ir t.t.. Trumpai tariant – šios nuotraukos gali būti naudingos visose srityse, kuriose labai svarbi fizinė vieta.

Kodėl panoraminė 360° fotografija yra naudinga Jūsų verslui?

  • Emocijos ir įsitraukimas. 360° nuotraukos – emocijas sukelianti ir įsimenanti erdvinė vizualizacija. Ši fotografijos rūšis patraukia vartotojo dėmėsį labiau nei 2D vaizdas, kuris visiems jau tapo įprastas. 3D vaizdas suteikia galimybę pamatyti daugiau detalių, todėl žmogus gali pasinerti į įvairius potyrius ir išanalizuoti tam tikrą aplinką 360° laipsnių kampu.
  • Daugiaplatformis ir draugiškas vartotojams 360° fotografijų formatas. Nešiojamieji kompiuteriai, išmanieji telefonai ir planšetės – tai keli iš daugelio prietaisų, kuriuose galima peržiūrėti panoramines 360° nuotraukas. Šios nuotraukos gali būti integruotos tiek tinklapyje, tiek socialinėje medijoje.
  • Įmonė sekanti naujausias tendencijas ir naudojanti išmaniąsias technologijas kelia teigiamas emocijas klientams. Tai patikimos ir inovatyvios kompanijos indikatorius. Įmonė naudojanti panoramines 360° nuotraukas neliks nepastebėta.
  • Aiškesnė informacija. Šios 3D erdvinės nuotraukos leis vartotojui geriausiai pamatyti tam tikrą aplinką, paslaugą ar produktą. Taip klientui kils mažiau klausimų dėl norimo įsigyti produkto ar paslaugos.
  • Konkurencinis pranašumas. Kompanija, integruodama į savo tinklapį ar socialinius tinklus panoraminę 360° nuotrauką, turi pranašumą prieš konkurentus, kurie renkasi statišką tinklapio vaizdą. Integruojant šias nuotraukas, jums nereikės rašyti ilgų prekių ar paslaugų aprašymų, nes vaizdas suteiks visą reikalingą informaciją.
    3D nuotrauka yra paprastas, greitas būdas pirkėjui sužinoti viską, kas jį domina apie prekę ar paslaugą. Tai tiesiausias kelias, kuriant gerą vartotojo potyrį jūsų internetinėje svetainėje ar socialiniame tinkle.

Panašūs tinklaraščiai...