LinkedIn administravimas

Socialinį tinklą LinkedIn verslo tikslais naudoja daugiau nei 30 milijonų kompanijų. Nenuostabu – jame yra daugiau nei 690 milijonų narių!  Tai vienas populiariausių socialinių tinklų, kuriame galima rasti ir įdarbinti geriausius savo srities specialistus. LinkedIn — neatsiejama daugelio sėkmingo verslo rinkodaros strategijų dalis, nes ji gali būti itin efektyvi, plečiant profesinius ryšius.

Populiarėjant kitiems ir atsirandant naujiems socialiniams tinklams, neretai LinkedIn, visiškai nepelnytai, nukeliamas į antrą planą. Žinant, kaip tinkamai išnaudoti visas šios platformos galimybes ir skiriant joms pakankamai dėmesio, galima nuveikti išties daug. Čia vis dar galimas natūralus vartotojų pasiekiamumas, yra galimybė pasiekti labai specifinę tikslinę auditoriją – kas labai naudinga B2B atstovams.

 LinkedIn verslo paskyros nauda:

  • Užmezgami nauji verslo ryšiai.
  • Potencialių klientų pritraukimas.
  • Didėja prekės ženklo žinomumas.

LinkedIn yra profesionalus tinklas, leidžiantis ne tik didinti prekės verslo žinomumą, bet ir užmegzti naudingus ryšius. Tai itin vertingas įrankis Jūsų socialinės rinkodaros arsenale, tad patikėkite LinkedIn administravimą mums, registruokitės nemokamai konsultacijai jau dabar!

Kodėl verta rinktis Persės komandą:

  • Sukursime profesionalų LinkedIn verslo puslapį arba optimizuosime jau turimą. Profesionalus ir tinkamai parengtas verslo puslapis pagerina reitingą Google ir LinkedIn paieškos rezultatuose net iki 30 %.
  • Išnaudosime visas LinkedIn rinkodaros galimybes.
  • Tinkamai komunikuosime Jūsų pateiktą turinį arba sukursime jį patys.
  • Padidinsime Jūsų verslo žinomumą, padėsime užmegzti naujus verslo ryšius.
  • Pateiksime išsamią paskyros analizę ir rezultatų ataskaitą, kartu viską apžvelgsime.

Įvykdyti projektai

Facebook administravimas / Fotosesijos / Reklaminės kampanijos / Svetainės administravimas / Teksto kūrimas / Tinklapio kūrimas

Įvykdyti projektai

Facebook administravimas / Fotosesijos / Reklaminės kampanijos / Svetainės administravimas / Teksto kūrimas / Tinklapio kūrimas