Linkedin administravimas

Bėgant metams, keičiasi ir plečiasi „Persės” veiklos apibrėžimas. Prasidėjusi nuo tinklapių „gamybos”, ji šiandien apima, ko ne viso, internetui skirto turinio kūrimą. 

Socialinių tinklų administravimas: LinkedIn

Socialinį tinklą LinkedIn verslo tikslais naudoja daugiau nei 30 milijonų kompanijų. Nenuostabu – jame yra daugiau nei 690 milijonų narių!  Tai vienas populiariausių socialinių tinklų, kuriame galima rasti ir įdarbinti geriausius savo srities specialistus. LinkedIn — neatsiejama daugelio sėkmingo verslo rinkodaros strategijų dalis, nes ji gali būti itin efektyvi, plečiant profesinius ryšius.

Populiarėjant kitiems ir atsirandant naujiems socialiniams tinklams, neretai LinkedIn, visiškai nepelnytai, nukeliamas į antrą planą. Žinant, kaip tinkamai išnaudoti visas šios platformos galimybes ir skiriant joms pakankamai dėmesio, galima nuveikti išties daug. Čia vis dar galimas natūralus vartotojų pasiekiamumas, yra galimybė pasiekti labai specifinę tikslinę auditoriją – kas labai naudinga B2B atstovams.

LinkedIn yra profesionalus tinklas, leidžiantis ne tik didinti prekės verslo žinomumą, bet ir užmegzti naudingus ryšius. Tai itin vertingas įrankis Jūsų socialinės rinkodaros arsenale, tad patikėkite LinkedIn administravimą mums, registruokitės nemokamai konsultacijai jau dabar!

Verslo paskyros administravimas

Mokamos reklamos administravimas

LinkedIn verslo paskyros nauda:

Kodėl verta rinktis Persės komandą:

Parašykite mums

Užpildykite užklausos formą kontaktų skiltyje arba tiesiog pakelkite telefono ragelį ir paskambinkite!

Pasikalbėkime

Susitikime nemokamai konsultacijai ir aptarkime, ko tikitės iš mūsų komandos ir ką mes galime pasiūlyti.

Kitos paslaugos

Facebook administravimas

Facebook administravimas

Facebook – paprasčiausias ir pigiausias būdas pasiekti savo tikslinį vartotoją, tačiau ne visi turi tam reikalingo laiko...

Pasikalbėkime! Konsultuojame visais e-marketingo klausimais