Google ADS

Bėgant metams, keičiasi ir plečiasi „Persės” veiklos apibrėžimas. Prasidėjusi nuo tinklapių „gamybos”, ji šiandien apima, ko ne viso, internetui skirto turinio kūrimą.  

Google Ads

Google Ads — reklamos platforma, kuri leidžia skelbti reklamą Google paieškos rezultatuose ir kitose Google priklausančiose vietose (Youtube, Gmail ir t. t.). Puikiai išmanant Google Ads subtilybes, greitai ir lengvai nusiųsite žinutę savo potencialiam klientui pačiu tinkamiausiu metu. Google Ads reklama padės surasti Jūsų produktą, kai žmogus ieško konkrečiai jo Google paieškos sistemoje.

Raktiniai žodžiai ar frazės — pagrindiniai Google Ads elementai. Nuo ko viskas prasideda? Mes nustatome, kokius raktinius žodžius ar frazes Google paieškoje naudoja potencialus jūsų klientas ir pagal tai perkame reklamą.

O visa kita, veikiausiai, esate patyrę patys – panaudojus raktažodį, interneto vartotojui parodoma įmonės reklama, kuri nukreipia į tam tikrą internetinę svetainę.

Svarbu pabrėžti, kad reklama jums kainuos tik tada, kai vartotojas paspaus ant skelbimo. Pavyzdžiui, jei vartotojas mato reklamą, bet neapsilanko Jūsų svetainėje — parodymas jums nieko nekainuoja.

Tačiau visada rekomenduojame prieš pradedant vykdyti Google Ads kampaniją, įsitikinti, kad jūsų puslapis yra tvarkingas, patogus naudoti, jame yra aiškiai išdėstyta informacija, kuri, be abejonės, turi būti naudinga vartotojui ir atsakyti į paieškoje iškeltą klausimą.

Google Ads reklamos kampanijos

Google Ads video kampanijos

Google reklamos tikslai:

Tad kodėl verta rinktis „Persės” komandą?

Parašykite mums

Užpildykite užklausos formą kontaktų skiltyje arba tiesiog pakelkite telefono ragelį ir paskambinkite!

Pasikalbėkime

Susitikime nemokamai konsultacijai ir aptarkime, ko tikitės iš mūsų komandos ir ką mes galime pasiūlyti.

Kitos paslaugos

Linkedin administravimas

LinkedIn administravimas

Socialinį tinklą LinkedIn verslo tikslais naudoja daugiau nei 30 milijonų kompanijų...

Pasikalbėkime! Konsultuojame visais e-marketingo klausimais