Facebook administravimas: Business Suite vs. Creator studio

Šiuo metu Facebook administratoriai gyvena nuolatiniame strese – kas dar gali pasikeisti?

Jei nori įkelti įrašą į verslo profilio laiko juostą, tai padaryti galima bene keliais būdais – užsukant į paskyros laiko juostą, naudojantis Business Manager (toliau – BM) platforma, naudojantis Creative studio platforma, naudojantis Business Suite platforma (kurioje įkelti įrašą taip pat galima kelete vietų).

Šiandien galima planuoti įrašus, kurie pasirodys nurodytu laiku Facebook‘e ir Instagrame – kartu ir atskirai, galima suplanuoti istorijos formato įrašus.

Galite kurti A/B testus įrašams ir patikrinti, koks turinys labiausiai patinka jūsų potencialiam klientui dar įrašo kėlimo etape, net jei neturite įgūdžių reikalingų reklamos vadybininko platformoje.

Šiandien galite vienoje vietoje atsakinėti į žinutes, kurias gaunate tiek Facebook, tiek Instagram tinkluose.

Business Suite

Business Suite patogu naudotis, tačiau dar nėra visų funkcijų, kurios pasiekiamos BM platformoje. Čia yra patogi įrašų planuotė, kurioje galite matyti, kada ir kokie įrašai kokiuose socialiniuose tinkluose bus paskelbti. Čia esama ir skyriaus, kuris anksčiau vadindavosi Publishing tools – jame visi įrašai suskirstyti pagal tai, ar yra paskelbti, suplanuoti ar juodraščiai, galite peržiūrėti paskelbtas ir suplanuoti būsimas istorijas.

Kuriamus įrašus galite publikuoti iš karto ir Facebook ir Instagram socialiniuose tinkluose, galite net modifikuoti įrašą kiekvienam iš jų. Tai ypač patogu, nes, pavyzdžiui, jei Facebook‘e įkelta nuoroda yra aktyvi, Instagram‘e ji jau praranda savo vertę ir tik apkrauna įrašą.

Iš čia pasiekiami ir kai kurie standartiniai BM įrankiai, tokie kaip Commerce manager, Events manager, Ads manager ir pan.

Business suite yra puiki turinio kūrimo bei planavimo platforma, turinti perspektyvų pakeisti senąjį BM, tačiau ją reikia gerokai „apšlifuoti“.

Creator Studio

Creator studio paskirtį sufleruoja platformos pavadinimas.

Čia integruotos visos galimybės kurti bei redaguoti turinį: įkelti nuotraukas, vaizdo įrašus, istorijas, keletą vaizdo įrašų vienu metu, transliuoti gyvai, skelbti vaizdo įrašus keliose verslo paskyrose vienu metu. Tačiau čia negalite iš anksto suplanuoti istorijos formato įrašų.

Creator studio galima rasti puslapio statistiką ir naudotis garso takelių mediateka.

Ši turinio kūrimo platforma padalinta į Facebook ir Instagram skyrius, tad kiekvieną iš jų administruoti teks atskirai.

Kol kas nėra aišku, kokia bus vienos ar kitos platformos ateitis, tad dabar išsirinkime labiausiai dabartinius poreikius atitinkančią. Juk svarbiausia ne tai, ar įrašą įkelsime naudodami telefoną, kompiuterį, vieną programą ar kitą, svarbiausia kokybiškas turinys ir skaitytojui perduodama žinutė.

Panašūs tinklaraščiai...