Facebook – galingiausias socialinis tinklas pasaulyje, pritraukiantis daugybę viso pasaulio gyventojų. 2015 metų antrame ketvirtyje užfiksuota 1,45 milijardai aktyvių, šio tinklo, vartotojų! Jau seniai Facebook pasirenkamas ne tik kaip bendravimo, bet ir kaip efektyvi reklamos priemonė. Kodėl ne? Čia pasiekiama plačiausia auditorija, galimas specifinės auditorijos išskyrimas, dinamiškas informacijos pateikimas. Nepamirškime, kad tai – viena pigiausių reklamos formų!

Draugai, jei negalite skirti pakankamai laiko savo įmonės Facebook profilio administravimui ir priežiūrai, mes mielai tai padarysime už Jus. Juk negali sakyti, kad nesiseka, jei neišnaudoji visų galimybių, tiesa?

UAB Persė siūlo tris planus, atitinkančius skirtingus poreikius – manai, kad pakanka nedidelio profesionalų prisilietimo, ar reikalinga tik šiek tiek pagalbos? Tau skirtas planas „MINI“.

Visiškai atsiduoti į mūsų rankas gali su „MAXI“ – tada galėsi nesijaudinti dėl Facebook komunikacijos. Manai, kad reikalingas aukso vidurys? Rinkis „MIDI“.

 Facebook mokamos reklamos biudžetas naudingas, nes:

  • Pateiktas turinys Jūsų paskyroje, jei tai yra nuotrauka ar tekstas pasiekia tik iki 10 % Jūsų sekėjų. Jei tai video medžiaga, ji pasiekia iki 30% auditorijos.
  • Mokama reklama leidžia tiksliausiai atrinkti Jūsų tikslinę auditoriją;
  • Reklamuojant Jūsų įrašus padidėja jo pasiekiamumas ir sklaida.
  • Facebook parodymas ir žmonių pasiekiamumas pigesnis, nei naudojant Google Adwords reklamą.
  • Kiekvieną mėnesį galite reguliuoti biudžeto dydį ir sekti statistiką.

Susiek su mumis jau šiandien ir imkime kurti  Jūsų įmonės įvaizdį Facebook socialiniame tinkle kartu!