El. parduotuvės kūrimas

Bėgant metams, keičiasi ir plečiasi „Persės” veiklos apibrėžimas. Prasidėjusi nuo tinklapių „gamybos”, ji šiandien apima, ko ne viso, internetui skirto turinio kūrimą.

Elektroninių parduotuvių kūrimas

Žmonės perka internetu visame pasaulyje jau daug metų. Tiesą sakant, pirmosios elektroninės parduotuvės įsitvirtino rinkoje, prasidėjus interneto augimui, tai yra, dar dešimtajame praėjusio amžiaus dešimtmetyje. Pastaruoju metu, elektroninė prekyba užkariauja ir vis didesnę lietuviškos rinkos dalį.

Internetinė prekyba yra patogus, greitas būdas įsigyti reikalingas prekes ar paslaugas, naudojant vien tik išmanųjį įrenginį, bet kuriuo paros metu. Tačiau išties patogu būna tik tada, kai parduotuvėje kiekviena detalė yra gerai apgalvota, o informacija apie prekes yra pakankamai išsami.

Juk pagrindinis el. parduotuvės pranašumas yra tai, kad nereikia eiti į fizinę parduotuvę, tad patirtis apsiperkant „online“ turėtų būti visiškai analogiška „gyvai“ patirčiai.

Internetiniu parduotuviu kurimas

Internetinės parduotuvės

Tinklapiu kurimas

Internetinės svetainės

Kurdami el. parduotuvę, ypatingą dėmesį skiriame estetiniam vaizdui ir funkcionalumui, nes tai lemiami veiksniai, kurie padeda klientui susidaryti pirmąjį įspūdį apie Jūsų parduodamas prekes, Jus, kaip įmonę, bei skatina įsigyti siūlomą produktą.

Vienas svarbiausių faktorių taip pat yra, mūsų dažnai minimas, turinys. Taip, kokybiškas turinys nulemia internetinės svetainės populiarumą, lankomumą, poziciją Google paieškoje, įmonės įvaizdį, patikimumą ir sėkmingus pardavimus. Persės komanda kuria visą el. parduotuvei reikalingą turinį: nuotraukas, vaizdo įrašus, tekstus.

Kodėl verta rinktis Persės komandą, kuriant internetinę parduotuvę:

Parašykite mums

Užpildykite užklausos formą kontaktų skiltyje arba tiesiog pakelkite telefono ragelį ir paskambinkite!

Pasikalbėkime

Susitikime nemokamai konsultacijai ir aptarkime, ko tikitės iš mūsų komandos ir ką mes galime pasiūlyti.

Kitos paslaugos

Konsultacijos reklamos klausimais

Google Ads

Google Ads — reklamos platforma, kuri leidžia skelbti reklamą Google paieškos rezultatuose ir kitose...

Pasikalbėkime! Konsultuojame visais e-marketingo klausimais