Facebook – kaip jį prisijaukinti

Ar tu vienas iš tų, kurie paminėjus „Facebook‘ą“ ima vartyti akimis ir baisėtis žmonėmis, kurie ten užsiregistravę?

Išties šis socialinis tinklas viena geriausių vietų rasti draugus, su jais bendrauti, galbūt susirasti seniai matytą artimą žmogų, žinoma, puiki vieta plėtoti verslo reklamą. Tačiau kai kurie atsiriboja nuo „Facebook“ dėl įkyrių pranešimų, dėl laiko juostoje atsirandančių bereikšmių atnaujinimų ir panašiai. O jei galėtum tai valdyti, ar norėtum pabandyti iš naujo? Tiesą pasakius, „sutvarkyti“ savo paskyrą kur kas paprasčiau nei gali pasirodyti, tiesiog daugelis to nežino. Štai šiek tiek paprastų patarimų!

#draugas užkniso juodai

Prisipažinkite, dažnas iš mūsų susiduria su situacija, kai „Facebook“ draugai dalinasi informacija, kuri ne tik nėra aktuali, bet greičiau erzinanti. Cinikas lengva ranka nueitų į tokio draugo profilį ir paspaustų „nebedraugauti“ (unfriend angl.), tačiau yra nemažai tokių, kurie nenori įžeisti net labai erzinančio draugo. Ši situacija bene paprasčiausiai išsprendžiama – daugelis jau atrado mygtuką „nebesekti“ (unfollow angl.), bet daug kas dar to nežino. Taigi Jums tereikia nueiti į draugo, kurio būsenos atnaujinimai Jus siutina, profilį ir paspausti „Nebesekti“. Taip šis žmogus liks draugų sąraše, tiesiog jo veiksmai nebeterš Jūsų laiko juostos.

#candy crush

Tyliai, tyliai, vakare, po dienos darbų, norėdamas atsipalaiduoti, įsijungi mėgstamą žaidimą. Puikus pasiūlymas – žaidimo kūrėjai kviečia prijungti savo žaidimo paskyrą prie „Facebook“ paskyros, už tai pažadėdami žaidimui naudingą atlygį. Viskas kaip ir gerai, bet nevisai norėtum, kad visi draugai matytų, kokie tavo laisvalaikio pomėgiai. Bet kurios programėlės, kuri yra prijungta prie tavo paskyros, pranešimus galima išjungti paspaudus mygtuką „daugiau“ (more angl.) kairėje puslapio pusėje, ties žodeliu „programos“ (apps angl.). Atsidariusiame lange pasirinkite nustatymų (settings angl.) funkciją, o tada ties kiekviena programėle galėsite pasirinkti pranešimų privatumą, tai yra ar norite, kad juos matytų draugai, ar kad pranešimas būtų viešas, o gal privatus.

#nustokite siuntinėti užklausas!

Vienas labiausiai erzinančių dalykų, naudojant „Facebook“, ypač mobiliame įrenginyje, draugų siunčiamos užklausos, kvietimai žaisti žaidimus, kurie Jums visiškai neaktualūs. Paprasčiausias būdas jų atsikratyti: mobiliajame įrenginyje (jei naudojate „Android“ operacinę sistemą) pasirinkite meniu mygtuką (trys horizontalios linijos dešinėje, viršuje), pasirinkite „App Settings“ ir išjunkite pranešimus. Jei naudojate iOS, meniu mygtukas yra dešiniame, kairiajame kampe, toliau rinkitės „Settings“ ir „Account Settings“.

Tai – labiau techniniai patarimai, nepatingėkite peržvelgti savo pamėgtus puslapius ir juos „išvalyti“, pasirinkti tokius puslapius, kuriuose pateikiama informacija yra Jums aktuali.

Tai vos keletas būdų paversti savo „Facebook“ naudojimą maloniu užsiėmimu, tačiau jie tikrai sutaupys Jums laiko ir padės kiek kitaip pažvelgti į šį socialinį tinklą.

Panašūs tinklaraščiai...