5 Patarimai sėkmingai video turinio komunikacijai Facebook‘e

Svarbu, kad kuriant video turinį apgalvotumėte, kas yra įdomu Jūsų auditorijai. Sėkmingas ir įtraukiantis video turinys Facebook‘e gali plisti kaip virusas! Jis skatina vartotojus labiau įsitraukti į jūsų publikuojamą turinį, kelia pasitikėjimo jausmą, tad padeda padidinti žinomumą ir  konversijas.

Kelkite video tiesiai į Facebook.

Jei jau turite susikūrę verslo paskyrą Facebook socialiniame tinkle, kelkite video turinį tiesiai į Facebook platformą, nes dalinimasis turiniu iš kitų puslapių (pvz. Youtube, Vimeo nuoroda), sumažina natūralų įrašo pasiekiamumą – tai yra žmonių, kurį jį pamatys kiekį. Tiesiogiai į Facebook‘ą  įkeltas video turinys bus net 4 kartus efektyvesnis, lyginant su video nuorodomis iš kitų šaltinių.

 

Atkreipkite žiūrovo dėmesį per pirmas 4 vaizdo įrašo sekundes.

Jei kuriate video turinį, skirtą publikuoti socialiniame tinkle Facebook, auditorijos dėmesį patraukti turite per pirmas 4 sekundes. Jei vartotojams patiks pirmieji pamatyti vaizdai,  potencialiai, jie gali peržiūrėti visą Jūsų sukurtą video turinį.

 

Apgalvokite video trukmę.

Taip kaip skiriasi visos internetinės reklamos platformos bei socialiniai tinklai, skiriasi ir turinys, kuris atitinkamoje platformoje gali būti talpinamas. Efektyviausias video turinys Facebook‘e yra iki 20 sekundžių trukmės, tad kuriant, filmuojant bei montuojant rekomenduojame apgalvoti, ką norite parodyti ar pasakyti, kaip įmanoma trumpiau ir aiškiau.

 

Naudokite subtitrus

Jei reklaminiame vaizdo klipe yra nufilmuotas  interviu, pokalbis ar naudojamas kitos formos audio turinys, rekomenduojame keliant įrašą į Facebook platformą ,naudoti subtitrus. Ar žinote, kad apie 85% Facebook naudotojų mobiliuosiuose įrenginiuose žiūri vaizdo įrašus be garso?

 

Pasinaudokite tiesioginės video transliacijos funkcija (Facebook Live)

Tiesioginės video transliacijos yra unikalus formatas, kuris parodo tai, kas svarbiausia šią akimirką ir padeda vartotojams įsitraukti į turinį. Tiesioginės transliacijos sulaukia žymiai ilgesnių peržiūrų, nei įkeltas vaizdo klipas.

 

Naudokite Facebook platformai pritaikytą turinį

Skirtingos platformos turi skirtingus rekomenduojamus vaizdo įrašo dydžius – naudokite juos. Pritaikytas turinys – kokybiškesnis turinys, patogesnis vartojimui ir todėl geriau ištransliuojamas.

Panašūs tinklaraščiai...