Vaizdo įrašų kūrimas

Vaizdo įrašai – bene įdomiausia ir efektyviausia reklamos forma. Trumpas video yra paprastas būdas pristatyti savo paslaugas, nevarginant potencialaus kliento, o galimybės pateikti jį vartotojui – begalinės.

Ar žinojote, kad apsisprendimui pirkti, įtakos turi prekės ženklų įrašai socialinių tinklų paskyrose? Tinkamai suformuota  žinutė gali žymiai padidinti pardavimus. Nors savo paskyroje galite dalintis įvairiu turiniu, dauguma socialinių platformų skatina rinktis vaizdo įrašus.

Nenuostabu — vaizdo įrašas yra veiksmingas būdas pristatyti gaminį ar paslaugą.  Video iš žiūrovo nereikalauja jokių papildomų veiksmų, kaip antai skaityti sudėtingą aprašą ar bandyti perprasti iliustraciją. Vaizdo įrašą galima žiūrėti darbe, laukiant parduotuvės eilėje ar autobuse.

Kokybiškas vaizdo įrašas — viena geriausių reklamos investicijų, nes jį galėsite naudoti visuose interneto kanaluose ir ne tik.

„Facebook“, „Instagram“ platformose jūsų video gali būti peržiūrėtas, dažniausiai, tik vartotojui naršant naujienų sraute. Todėl labai svarbu, kad vaizdo įrašas sudomintu jau per pirmąsias 4 sekundes.  Vaizdo įrašas ne tik turi būti gražiai ir kokybiškai nufilmuotas, bet ir aiškiai perteikti norimą žinutę klientui, turėti kokybišką garsą, lengvai suprantamą siužetą.

Verslo atstovui pačiam sukurti tokį vaizdo įrašą gali būti sudėtinga, todėl kviečiame šią užduotį patikėti mums.

Kodėl verta rinktis „Persės“ komandą?

Pirma konsultacija NEMOKAMA.

Išsiaiškinę Jūsų auditoriją sukursime sėkmingą ir įtraukiantį video turinį.

Dirbame su profesionalia vaizdo ir garso įranga.

Padedame įgyvendinti video idėjas reklamai.

Sukursime kokybišką ir įdomų vaizdo įrašą iš Jūsų turimos medžiagos. Jei medžiagos neturite — atvyksime ir nufilmuosime.

Esame kūrybinga ir nebijanti rizikuoti komanda. Veikiame kūrybiškai, atsakingai ir nuolat ieškome unikalių sprendimų. Mes padėsime Jūsų verslui būti pastebėtam internete.

Įvykdyti projektai