Vaizdo įrašų kūrimas

Vaizdo įrašai – bene įdomiausia reklamos forma. Trumpas video yra paprastas būdas pristatyti savo paslaugas, nevarginant potencialaus kliento, o galimybės pateikti jį vartotojui – begalinės. Šiandien ir socialinėse platformose esame skatinami verčiau rinktis filmuotą medžiagą nei nuotraukas.

Fotografavimas

Paprasta nueiti į Google vaizdų paiešką ir parsipumpuoti vartotojams jau pabodusias nuotraukas, kurias galime matyti bene kas antrame puslapyje. Kurti unikalų turinį – štai čia yra iššūkis. Kviečiame užsukti į jaukią “Persės” fotostudiją arba pasikviesti fotografą į savo darbo vietą.

Teksto kūrimas

Kaip dažnai skaitote reklaminius straipsnius? Turbūt niekada. Sausa reklaminė kalba nepatinka niekam. Tad kodėl turėtumėte ja varginti savo potencialius klientus? Taip, suprantama – ne kiekvienas gali sukurpti dinamišką tekstą, kuris „užkabintų“ ir įtikintų pasilikti skaitytoją, bet juk tam esame mes.

Atlikti projektai

A405

Teksto kūrimas, Tinklapių kūrimas

Džiaugiamės galėdami prisidėti prie bene garsiausios architektų komandos Klaipėdoje kuriamo įvaizdžio internete. Sukurtas tinklapis, kuriame galima apžiūrėti per 26 metus patirties sukauptus projektus....

Ingos Kniukštienės odontologijos klinika

Facebook administravimas, Nuotraukų kūrimas

Ingos Kniukštienės odontologijos klinika Klaipėdoje bei Plungėje yra vienos pažangiausių technologijų odontologijos srityje teikiančios klinikos. Sukūrėme Facebook komunikacijos bei vizualinio turinio strategiją, kuri sėkmingai sėkmingai padeda pritraukti naujų klientų, supažindinti visuomenę su teikiamomis paslaugomis bei kurti išskirtinį įmonės įvaizdį....

Įkeliami daugiau projektų
Rodyti daugiau