Daugelis įmonių vadovų klaidingai mano, kad pakanka sukurti tinklapį (jau nekalbant apie tuos, kurie netiki „interneto galia“ ir tiki stebuklais)  ir verslą užgrius sėkmė.  Tik pravartu žinoti, kad vien tik sėdint ir krapštant bambą, gerų rezultatų tikėtis neverta.

Nežmoniško lankytojo srauto savaime dar neatnešė joks tinklapis – kaip ir bet kurioje gyvenimo srityje, kalbant apie internetinę svetainę reikalingas įdirbis. Pradedant unikaliu turiniu, nuotraukomis, baigiant SEO optimizacija ir pateikimu Google, galiausiai – reikalinga reguliariai atnaujinti įmonės svetainėje esančią informaciją.

Tiesa, ne daugelis verslininkų yra įgudę tinklapių administravimo srityje, ką jau kalbėti apie dažną kamuojančią laiko stoką.

Todėl paprasčiausia patikėti šį darbą profesionalams. UAB „Persė“ siūlo  tinklapių administravimo paslaugą, kurią pasirinkę gausite visą paketą naudingų dalykų. Kaip antai: teksto redagavimas ir įkėlimas, įvairūs pakeitimai tinklapio viduje, programavimo darbai, naujienų įkėlimas, puslapio statistikos sekimas.

Beje, tinklapio administravimo kaina – tik nuo 30 Eur. per mėnesį! Susisiek.