Kosmetologė Sigita

Sigita – savo profesionalumu garsėjanti kosmetologė Gargžduose. Persės komanda sukūrė Sigitai internetinį tinklapį, visą jame esantį turinį, rūpinasi komunikacija Facebook’e ir audiovizualiniu turiniu.

Odontologijos klinika Evadenta

Bendradarbiaujame su odontologijos klinika “Evdenta” rūpinantis įmonės Facebook komunikacija, taip pat, sukūrėme visą paskyroje publikuojamą vizualinį/audiovizualinį turinį.

VDV odontologijos klinika

VDV odontologijos klinika – ilgametis mūsų partneris. Rūpinamės klinikos komunikacija, kuriame audiovizualinį turinį, kurį galite pamatyti įmonės Facebook profilyje.

UAB “Finarima”

UAB “Finarima” – patikimas partneris versle! Mūsų komanda ne tik parengė fotosesiją įmonės biure, bet ir sukūrė vaizdo įrašų seriją paslaugoms pristatyti, taip pat, sėkmingai plėtojama Fcaebook komunikacija.

Klaipėdos duona

Didžiuojamės galėdami prisijungti prie Vakarų ir visoje Lietuvoje populiarios “Klaipėdos duonos” komunikacijos Facebooke. Sukūrėme visą vizualinį turinį (produkcijos fotosesijos, trumpi video filmukai) bei komunikacijos strategija socialiniame tinkle Facebook.

MONDO šokių centras

“MONDO šokių centras” žinomas savo ugninga energija ir profesionaliais šokių treneriais, mylinčiais savo darbą. “Persės” komanda sukūrė naują internetinį šokių centro puslapį ir sėkmingai bendradarbiauja plėtodama Facebook komunikaciją.

Aisčiai

Kelionių organizatorius “Aisčiai” – išskirtinis “Persės” klientas. Sukurta svetainė su specialiai kelionių agentūrai pritaikytu funkcionalumu, sukurtos socialinių tinklų Facebook ir Youtube paskyros, sukurtas animuotas vaizdo įrašas.

Senamesčio perlas

“Persė” didžiuojasi galėdama prisidėti prie tokios šaunios klinikos kaip “Senamiesčio perlas” reklamos socialiniuose tinkluose. Jau kuris laikas prižiūrime klinikos Facebook paskyrą, kuriame ten esantį turinį. Sukūrėme naują klinikos internetinį puslapį, atlikome keletą fotosesijų, kūrėme vaizdo įrašus.

Stonų Granitas

UAB “Stonų granitas” – natūralaus akmens produkcijos gamintojai. “Persė” sukūrė įmonei naują svetainę, atliko produkcijos fotosesiją, taip pat, sukurtas reprezentuojantis vaizdo įrašas.

Vudesta

UAB “Vudesta” – medinių langų ir durų gamintojas Skandinavijos rinkoje. “Persė” sukūrė įmonei daugiakalbę internetinę svetainę, paruošti unikalūs tekstui tinklapio turiniui, sukurtas vaizdo įrašas ir Youtube kanalas.