Elektroninės parduotuvės augimas

Šiandien visi sunkiai įsivaizduojame savo gyvenimą be interneto — jis tapo neatsiejama dalimi. Internetas pakeitė ir mūsų įpročius. Jau įpratome neiškėlę kojos iš namų ir vos keliais mygtukų paspaudimais įsigyti norimą prekę. Nenuostabu, kad ir elektroninė prekyba užkariauja vis didesnę rinkos dalį. Šiuolaikinis pirkėjas labai išrankus, tad verslui iškyla naujų iššūkių. Neužtenka vien turėti elektroninę parduotuvę. Turite nepamiršti, kad ir internete konkuruojate su daugybe kitų verslų, kurie siūlo tokias pačias ar panašias prekes, tad turite apgalvoti reklamos strategiją ir kanalus, kuriuos naudosite savo potencialių pirkėjų pritraukimui.

elektronines parduotuves nauda

Persės komanda pasiryžusi Jums padėti, neatsilikti nuo kitų verslų! Mes žinome, ką daryti, kad viskas Jūsų el. parduotuvėje veiktų, kaip tinkamai paruošti produktus el. prekybai ir svarbiausia — ką daryti, kad elektroninė parduotuvė generuotų pajamas.

Jeigu norite džiaugtis augančiais pardavimais — patikėkite el. parduotuvę į profesionalų rankas.

Nepamirškite užsiregistruoti NEMOKAMAI konsultacijai! Atsakysime į visus iškilusius klausimus bei pavaišinsime skania kava!

NEMOKAMA KONSULTACIJA JŪSŲ INTERNETINEI PARDUOTUVEI

Konsultacijos metu mūsų specialistai:

  • Patikrins Jūsų elektroninės parduotuvės klaidas.
  • Įvertins vartotojų srautą.
  • Peržiūrės reklaminius kanalus.

Kokie reklamos kanalai efektyviausi, norint padidinti pardavimus?

Google Ads reklama

Remiantis Google Analytics duomenimis, tikslinga el. parduotuvės reklaminė kampanija, gali ženkliai padidinti pardavimus. Žinoma, svarbu, kad elektroninė parduotuvė būtų techniškai tvarkinga, vizualiai patraukli ir aiškiai suprantama. Nepamirškite, kad geras vartotojo potyris skatina pirkti. Visgi, ką reiškia tikslinga reklaminė kampanija? Tai reklama, skirta būtent vartotojui, kuris ieško Jūsų prekės. Jos tikslas — atvesti klientą į Jūsų el. parduotuvę ir paskatinti įsigyti siūlomą gaminį.

google analytics statistika
google ads pardavimu konversijos

Lentelėje matote Google Ads duomenų pavyzdį. Šie skaičiai parodo, kiek potencialių pirkėjų paspaudė ir užėjo į Jūsų el. parduotuvę („clicks“ 1,38 k.) bei kiek iš jų nupirko produktą („conversions“ 151.00).

Google Ads reklama padės surasti Jūsų produktą, kai žmogus ieško jo ieško Google paieškos sistemoje. Šios kampanijos metu mes parenkame efektyviausius raktinius žodžius, kurie padeda parduoti Jūsų prekes. Daugeliu atvejų, Google reklama ir jos konversijų sekimas — didelė verslo plėtros dalis. Šių dienų verslo rinkodaros pasaulyje neturint internetinės svetainės, socialinių tinklų paskyros ar būnant antrame Google paieškos puslapyje — komercinė veikla praranda labai didelį klientų matomumą.

Tik tikslinga reklaminė kampanija ir konkrečiai Jūsų verslui tinkantys raktažodžiai gali padėti parduoti produktus ir padidinti pajamas.

Facebook reklama

Sėkminga el. prekybos reklama socialiniame tinkle Facebook parodo vartotojui Jūsų siūlomą gaminį kaip tik tada, kada jis jo ieško. Tiksliau tariant, Facebook‘as identifikuoja  vartotojus ne tik pagal vietą, bet ir pagal pomėgius. Taip pat šis socialinis tinklapis suteikia elektroninėms parduotuvėms galimybę eksportuoti jose esančius produktus į Facebook sistemą, naudojant „Shop“ funkciją.

Norint, kad reklama būtų efektinga, reikia turėti tvarkingą Facebook verslo paskyrą, kuri leis reklamą rodyti ne tik Facebook’e, bet ir Instragam’e bei daugelyje kitų vietų (placements).

Pateiktame pavyzdyje galima matyti, kad reklaminei kampanijai Facebook‘e buvo išleista 400 eurų ir sugeneruota pardavimų už 9 300 eurų. Šiuo atveju, reklaminės kampanijos ROAS (angl. Return On Ad Spend) — 24.

NEMOKAMA KONSULTACIJA

Jeigu norite džiaugtis augančiais pardavimai — patikėkite el. parduotuvę į profesionalų rankas. Nepamirškite užsiregistruoti NEMOKAMAI konsultacijai! Atsakysime į visus iškilusius klausimus bei pavaišinsime skania kava!

NEMOKAMA KONSULTACIJA JŪSŲ internetinei parduotuvei

Konsultacijos metu mūsų specialistai:

  • Patikrins Jūsų elektroninės parduotuvės klaidas.
  • Įvertins vartotojų srautą.
  • Peržiūrės reklaminius kanalus.