Fotografavimas ir filmavimas dronu

Dronas arba kitaip bepilotis orlaivis (ang. Unmanned Aerial Vehicle), kurį nuotoliniu būdų valdo žmogus arba veikia automatiškai, pagal nustatytą režimą. Paprastai tariant dronas yra kažkiek panašus į skraidantį robotą.

Dronai kadaise buvo siejami tik su slaptomis karinėmis operacijomis. Šiandien jis neatsiejama dalis kino pramonės, aerokartografijos, inspektavimo, monitoringo, inventorizavimo ir daugelyje kitų sričių.

Šiandien dronai sukėlė perversmą ir galimybė užfiksuoti vaizdą iš paukščio skrydžio tapo prieinama beveik kiekvienam. Verslas gali parodyti produktus, paslaugas ar vietą išskirtiniu būdu.

Nekilnojamojo turto versle dronu užfiksuoti vaizdai itin populiarūs. Vaizdas iš viršaus suteikia galimybę klientui parodyti ​​nekilnojamojo turto dydį, vietą ar tiesiog puikią stogo būklę. Tradicinėse nuotraukose gali būti užfiksuoti, tik pastato fragmentai. Naudodami aerofotografiją ar videografiją, galime vienu metu užfiksuoti aukštos kokybės viso nekilnojamojo turto objektus.

Nėra geresnio būdo parodyti vietinį turizmą ir kelionių vietas nei naudojant dronu užfiksuotus vaizdus. Tai puikus būdas parodyti lankytinas vietas, pavyzdžiui, laukinės gamtos prieglobstį ar istorinį dvarą.

Verslo atstovui pačiam sukurti tokį vaizdo įrašą gali būti sudėtinga, todėl kviečiame šią užduotį patikėti mums.

Kodėl verta rinktis „Persės“ komandą?

Pirma konsultacija NEMOKAMA.

Išsiaiškinę Jūsų auditoriją sukursime sėkmingą ir įtraukiantį video turinį.

Aukštos kokybės fotografijos ir filmavimo paslaugos iš oro.

Esame kūrybinga ir nebijanti rizikuoti komanda. Veikiame kūrybiškai, atsakingai ir nuolat ieškome unikalių sprendimų. Mes padėsime Jūsų verslui būti pastebėtam internete.

Įvykdyti projektai

Kredito garanto projektas „Šilkmedžių namai“
Kredito garanto projektas „Šilkmedžių namai“
Kredito garanto projektas „Šilkmedžių namai“